Startpagina » Siertuinen » Aster Plant Gebruikt - Meer informatie over de eetbaarheid van Aster Flowers

    Aster Plant Gebruikt - Meer informatie over de eetbaarheid van Aster Flowers

    Asters zijn prachtige herfstplanten die in het wild te vinden zijn in Noord-Amerika en Zuid-Europa. Ook wel starworts of vorstbloemen genoemd, het geslacht Aster omvat ongeveer 600 soorten. Het woord 'aster' is afgeleid van het Grieks in verwijzing naar de veelkleurige sterachtige bloemen.

    De asterwortel wordt al eeuwen in de Chinese geneeskunde gebruikt. Hoe zit het met het eten van de rest van de asterplant? Zijn asters eetbaar? Ja, de bladeren en bloemen van asters zijn eetbaar en zouden een aantal gezondheidsvoordelen hebben.

    Aster Plant Gebruikt

    De bloemen en bladeren kunnen vers of gedroogd worden gegeten bij het eten van asterplanten. Het inheemse Amerikaanse volk oogstte wilde aster voor een veelvoud van toepassingen. De wortels van de plant werden in soepen gebruikt en jonge bladeren werden licht gekookt en als greens gebruikt. Het Iroquois-volk combineerde aster met bloedwortel en andere medicinale planten om een ​​laxeermiddel te maken. De Ojibwa gebruikte een infusie van asterwortel lokaal om te helpen bij hoofdpijn. Delen van de bloem werden ook gebruikt om geslachtsziekten te behandelen.

    Het eten van asterplanten is niet langer een gangbare praktijk, maar het heeft zijn plaats onder de inheemse bevolking. Tegenwoordig, hoewel de eetbaarheid van asterbloemen niet in het geding is, worden ze vaker gebruikt voor theemixen, vers gegeten in salades of gebruikt als garnering.

    Asters moeten in de vroege ochtend in volle bloei worden geoogst nadat de dauw is opgedroogd. Snijd de stengel ongeveer 10 cm van boven het grondniveau. Hang de stelen ondersteboven in een koele, donkere ruimte tot de plant gemakkelijk afbrokkelt. De bloemen worden wit en donzig maar zijn nog steeds bruikbaar. Bewaar de gedroogde asterbladeren en bloemen in een afgesloten glazen container uit zonlicht. Gebruik binnen een jaar.

    ontkenning: De inhoud van dit artikel is alleen voor educatieve en tuinierdoeleinden. Raadpleeg ALLE kruiden of planten voor medicinale doeleinden of anderszins, neem contact op met een arts of een medisch kruidkundige voor advies.